Sklep internetowy dla Odzież Kolarza

O sklepie Odzież Kolarza

Odzież Kolarza to sklep internetowy z profesjonalną odzieżą dla osób zajmujących się kolarstwem. Sklep prezentuje asortyment wielu znanych w branży marek tj. Accent, Castelli czy Sidi.

Nasze rozwiązanie dla odziezkolarza.pl

Sklep internetowy marki został zbudowany na systemie Drupal 7. Klient zdecydował się na tę technologię ze względu na dotychczasowe dobre doświadczenia z tym CMS-em. Oprócz podstawowych funkcjonalności takich jak katalog produktów z filtrowaniem czy możliwość dodawania powiązanych produktów, sklep został wyposażony w wyszukiwanie oparte o Apache Solr, a co za tym idzie, filtrowanie i wyszukiwanie działa znacznie szybciej. Dzięki integracji ze stanami magazynowymi aktualizowanymi na bieżąco możliwe jest także sprawdzanie dostępności produktów w sklepach stacjonarnych i magazynie Odzieży Kolarza. System zamawiania produktów wykorzystuje formularz oparty o React.js, dzięki czemu działa szybko i intuicyjnie dla użytkownika.

Poza fazą wdrożeniową byliśmy także odpowiedzialni za projektowanie graficzne sklepu - postawiliśmy na minimalistyczny design, który największy nacisk kładzie na prezentację kluczowych elementów - asortymentu sklepu. Ponadto, sklep posiada w pełni responsywną wersję na urządzenia mobilne. Zastosowanie nowszej wersji CMS Drupal wiąże się z licznymi korzyściami dla sklepu internetowego m.in. wzrostem wydajności, możliwością rozwoju asortymentu i wprowadzania integracji z systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Sklep internetowy dla Odzież Kolarza