Wsparcie stron na Drupalu

 • Nadzorujemy, analizujemy, rozbudowujemy i poprawiamy istniejące strony oparte o CMS Drupal.
 • Kompleksowo obsługujemy strony z modułem sklepowym Drupal Commerce, zapewniając im wysoką wydajność i bezpieczeństwo.
 • Dobieramy odpowiednie działania supportowe w zależności od wielkości strony i dostępnego budżetu.

Zajmiemy się kompleksową obsługą stron na CMS Drupal

Wiemy, jak ważne jest poprawne działanie strony nie tylko na etapie jej wdrożenia, ale również późniejszego funkcjonowania. Tylko dobrze działająca strona spełnia oczekiwania użytkowników, a co za tym idzie, generuje odpowiedni ruch i konwersje. Zapewnić może to kompleksowy support, obejmujący obszary tj. poprawa wydajności, bezpieczeństwa czy szybkości strony.

Block
Paragraph

Audyt stron obejmuje okresową analizę i wykrywanie błędów, które mogą niekorzystnie wpływać na działanie strony. Wskazuje on, nad jakimi elementami powinniśmy pracować w pierwszej kolejności, aby ulepszyć działanie strony. Audyt wykonujemy zarówno na początku współpracy, jak i w trakcie jej trwania - jest on dobrym wyznacznikiem postępu prac rozwojowych na stronie.

Zakres audytu może obejmować wszystkie aspekty strony, ale również pojedyncze elementy jak np. SEO czy szybkość.

Jak wiadomo, użytkownicy nie lubią czekać, aż dana strona się załaduje - często w międzyczasie szukają już innej alternatywy u konkurencji, której strona działa o wiele szybciej. Dlatego stałe działania nad optymalizacją szybkości strony muszą zostać uwzględnione w pakiecie supportowym.

W ramach naszych usług oferujemy monitorowanie prędkości strony, wyszukiwanie i naprawę błędów ograniczających jej prędkość, a także instalację dodatkowych modułów, których zadaniem jest zwiększenie szybkości działania strony.

Obsługa stron i sklepów na Drupalu nie ogranicza się jedynie do ich monitoringu, identyfikacji i naprawy błędów. To również wszystkie prace związane z rozwojem strony, dodawaniem nowych funkcjonalności czy budową podstron. W ramach rozbudowy stron i sklepów wykonujemy również integracje na bazie dostępnych modułów lub projektujemy całkowicie nowe rozwiązania dedykowane Twojej stronie.

Nasze usługi obejmują również monitoring Twojej strony na Drupalu - obserwujemy, czy jest ona cały czas dostępna dla użytkowników. W razie jakichkolwiek problemów z dostępnością i wydłużającym się downtime strony, podejmujemy działania mające na celu identyfikację błędu i jego możliwe szybką naprawę.

Nie masz czas na obsługę strony na Drupalu? W Twoich szeregach brakuje osób, które mają wystarczającą wiedzę do prowadzenia serwisu? Podejmiemy się zarządzania Twoją stroną - jej edycją, aktualizacją treści, dodawaniem nowych materiałów. Zakres naszej obsługi ustalamy indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb.

Wykonujemy wszystkie niezbędne z perspektywy utrzymania odpowiedniego bezpieczeństwa strony aktualizacje, dzięki czemu możesz zawsze być spokojny o swoją stronę. Przeprowadzamy zarówno drobne aktualizacje systemu, jaki i pełne update’y np. z Drupala 7 do Drupala 8.

Niestety, są takie przypadki, gdu długo nieaktualizowana strona na Drupalu ulega atakom hakerskim - w takich momentach, jedynie ekspercka pomoc pozwoli Ci odzyskać dostęp do platformy i naprawić zniszczenia spowodowane złośliwym atakiem.

Block

Obsługa stron na Drupalu - czym się zajmujemy?

 • Aktualizacje oprogramowania
 • Optymalizacja szybkości
 • Audyty strony i jej poszczególnych obszarów
 • Monitoring serwisu
 • Konfiguracja serwerów
 • Wsparcie specjalne - 24/7 h
 • Rozwój funkcjonalności
 • Integracje wewnętrzne i zewnętrzne
 • Kompleksowe zarządzanie serwisem
 • Naprawy błędów krytycznych i niekrytycznych
 • Przywracanie funkcjonalności po atakach hakerskich
 • Doradztwo rozwoju strony na Drupalu
Block

Z czego korzystamy przy wdrożeniach Drupala?

 • Bitbucket
 • Avocode
 • Source tree
 • Confluence
 • Jenkins
 • Jira
 • Slack

Nasze projekty

Sprawdź szczegóły naszych realizacji na CMS Drupal – sklepów, stron czy katalogów produktów.

zobacz nasze portfolio
ZDM w Gliwicach
Gran Team
Odzież Kolarza
Dolnośląska Szkoła Wyższa
TEB akademia Sp. z o.o.
Świat XL
Rest Lords
Kopalmat
Block

Dlaczego wybrać nas do obsługi stron na Drupalu?

 • +10 lat doświadczenia w obsłudze stron i sklepów na Drupalu
 • Zespół kilkunastu doświadczonych programistów Drupala
 • Kompleksowe wsparcie stron na Drupalu
 • Dedykowany Opiekun Klienta do Twojego projektu
 • Zakres wsparcia dostosowany do Twoich potrzeb
 • Konsulting i doradztwo rozwiązań

Ile kosztuje obsługa stron na Drupalu?

Nie określamy stałej stawki za wsparcie stron na Drupalu - wycena zależy od wielu czynników tj. wielkość strony, zakres obsługi, czas reakcji na błędy. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, po wcześniejszym zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami.

Rozliczenie następuje na bazie abonamentu miesięcznego i dodatkowo ustalonej stawki pracy godzinowej do przeznaczenia na rozwój strony. W przypadku napraw strony rozliczamy się na bazie Fixed Price - stałej stawki ustalonej na początku współpracy lub Time and Materials, czyli zapłacie godzinowej za wykonane prace.

Od wielu lat zajmujemy się obsługą stron na Drupalu, dlatego wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę, aby Twoja strona przynosiła Ci oczekiwane zyski. Napisz do nas lub zadzwoń - z chęcią porozmawiamy o Twoich planach i doradzimy, jak możesz zadbać o swój biznes.

Skontaktuj się z namiWyceń swój projekt‌‌‌

Blog - Czyli co powinieneś wiedzieć o drupalu?

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1
Jak przeprowadzić aktualizację strony na Drupalu?
Aktualizacja Drupala to zwykle zautomatyzowany proces, który można przeprowadzić w ciągu kilku godzin, choć są sytuacje, gdy czas ten może się wydłużyć, na przykład w przypadku migracji Drupala 7 do 8. W związku z tym zawsze lepiej zadanie to powierzyć specjalistom, którzy zadbają o wszystkie szczegóły związane z update’em czy migracją.
2
Czy warto korzystać z obsługi strony internetowej?
Częstym problemem dopiero co stworzonych stron internetowych, e-commerców czy aplikacji jest brak późniejszych aktualizacji lub ich niewłaściwe wdrożenie. Skutkuje to nieprawidłowościami w działaniu strony i naraża ją na luki w bezpieczeństwie. Dlatego obsługa strony internetowej jest wskazana, jeśli zależy Ci na jej bezbłędnym funkcjonowaniu.
3
Co zyskujesz dzięki obsłudze strony internetowej?
Takie rozwiązanie gwarantuje systematyczne aktualizacje systemu i dbałość o bezpieczeństwo witryny. Poza tym pozwala na natychmiastową reakcję w przypadku nagłych nieprawidłowości. Dzięki temu Ty i Twój zespół może się skupić na innych działaniach, a specjaliści zajmą się supportem technicznym.
4
Czy wdrożenie Drupala wymaga wsparcia technicznego?
Wdrożenia na Drupalu zawsze warto powierzyć specjalistom, którzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w uruchamianiu zarówno małych, jak i bardziej zaawansowanych projektów. Podczas przenoszenia strony z serwera deweloperskiego na produkcyjny, należy uwzględnić wiele elementów wdrożeniowych, więc profesjonalne wsparcie techniczne zadba, by cały proces odbył się szybko i sprawnie.
Oceń stronę:
4.3
Ocena: 4.4 Liczba głosów: 3