Strona internetowa dla Rest Lords

O Rest Lords

Rest Lords to firma zajmująca się sprzedażą internetową foteli masujących od znanych na skalę światową marek tj. Fujiiryoki, Massaggio czy Keyton. Na polskim rynku działa od ponad 10 lat.

Nasza realizacja dla restlords.com

Sklep internetowy Rest Lords oparty jest o system Drupal 8 z wykorzystaniem modułu Drupal Commerce. To właśnie on odpowiada za prezentację asortymentu oraz cały proces składania zamówień.

Na potrzeby projektu przygotowaliśmy trzy dedykowane moduły dla poszczególnych metod płatności. Poza standardowymi jak Paypal szybkie płatności czy przelew bankowy stworzyliśmy:

  • integrację z platformą Inpay, umożliwiającą płatność w sklepie przy użyciu Bitcoina.
  • integrację z platformą Leaslink, umożliwiającą płatność w sklepie przy użyciu leasingu.
  • integrację z ratami Santander, umożliwiającą zakup przy użyciu rat.

Proces realizacji zamówienia oparty został o technologię React, dzięki czemu jest szybki i dynamiczny. Strona jest wielojęzyczna oraz responsywna. Ponadto, posiada blog oraz bazę wiedzy, które pozytywnie wpływają na SEO strony. Projekt został wyposażony również w porównywarkę produktów i integrację z porównywarkami cen. Co więcej, redaktorzy strony mają możliwość umieszczania treści takich jak: galerie zdjęć, wideo czy bloki w treści za pomocą shortcodów. Dzięki wykorzystaniu Drupala 8 strona działa bardzo szybko i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownikom. Obecnie zajmujemy się wsparciem technicznym i aktualizacją strony internetowej.

Strona internetowa dla Rest Lords