Dlaczego Drupal?

Poznaj Świat Drupala

W Świecie Drupala jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Wejdź do naszego Świata i dowiedz się dlaczego CMS Drupal to tak dobre narzędzie spełniające wszystkiego Twoje potrzeby.

Elastyczne i funkcjonalne rozwiązanie

Wykorzystując CMS Drupal można stworzyć prostą stronę, która będzie wizytówką firmy, katalog produktów jak również duże serwisy, sklepy i aplikacje internetowe wspomagające biznes.

Open Source

CMS Drupal rozwija i utrzymuje się przez społeczność - użytkowników i deweloperów. Dzięki licencji GPL (General Public License) każdy może za darmo pobrać, wykorzystywać oraz wspomagać rozwój tej platformy.

Przyjazne SEO

Każdą stronę lub sklep internetowy napisany w Drupalu można wyposażyć w mechanizmy wspomagające ją w pozycjonowaniu w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Bing lub Yahoo.

Bezpieczeństwo

Drupal wykorzystywany jest na tysiącach stron internetowych dlatego też podlega rygorystycznym testom bezpieczeństwa zarówno  przez społeczność  Drupala jak i ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa.

Społeczność Drupalowa

Drupalem posługuje się  tysiące użytkowników na całym świecie. Świetna jakość i profesjonalizm sprawia, że wykorzystują go wiodące marki.

Intuicyjna obsługa

Prostota i szybkość zarządzania stronami to jedna z większych zalet systemu CMS Drupal.